1.01
1000

Třinec - Sparta Praha

25.10.2024 17:00

Šlágrom prvého kola druhej štvrtiny českej extraligy bude zápas súperov osemfinále LM Sparty na lade majstrovského Třinca.

Sparta sa tam pokúsi nadviazať na prvý domáci zápas a prvú výhru v sezóne. Majster do sezóny nevstúpil ideálne, keď mu po prvej štvrtine patrí až jedenáste miesto s osembodovým mankom na tretiu Spartu. V poslednom zápase si však vyšliapol na Litvínov, keď dvakrát zmazal manko a nakoniec bral výhru 3:2pp. Povzbudením bol však hlavne zlepšený výkon a množstvo šancí, čo je pred zápasom s veľkým rivalom obrovská vzpruha. Medzi oceliarmi hrajú „prvé husle“ slovenskí hokejisti. Lídrom bodovania je Marko Daňo stíhaný Liborom Hudáčkom. Sparta do Werk arény pricestuje po prvýkrát od pamätného semifinálového zápasu č.6 v ktorom 0,2s pred koncom vzal Daniel Voženílek strelou spoza bránky Sparte postup do finále. Domáci tréner Zdenek Moták neskrýva radosť z faktu, že aktuálne mu chýba už len dlhodobo zranený Martin Ružička. V piatok sa očakáva boj o každý centimeter ladu. Súperi sa dôverne poznajú. V tomto kalendárnom roku sa stretli už desaťkrát a do jeho konca na nich čakajú ešte 4 vzájomné zápasy! K dvom ligovým pribudli aj dva v osemfinále LM. TIP 0

Výsledok zápasu Stávka na výsledok zápasu v základnej hracej dobe. 1 0 2 viac dátum
2.44 3.95 2.44 +84 25.10. 17:00