1.01
1000

Košice - Trenčín

25.10.2024 17:30

Košice po bodovej sérii poskočili na druhé miesto a tentokrát doma privítajú Trenčín, ktorému v prvom vzájomnom zápase tejto sezóny nadelili na jeho ľade sedmičku.

„Oceliari“ bodovali štyrikrát v rade, keď výhru nezapísali iba doma so Slovanom, ktorý v Steel aréne vyhral 4:3 po predĺžení, čo bola prvá prehra Košíc doma v tejto sezóne. Domáci však okrem skvelej obrany výrazne zlepšili aj útok, keď v ostatných šiestich kolách strelili minimálne štyri góly a tie im v posledných dvoch dueloch priniesli výhry v Michalovciach (4:2) a aj na ľade oslabenej Banskej Bystrice (4:1). Okrem toho sa očakáva, že efektivitu tímu by mala zvýšil aj posila Archambault, ktorý ešte viac vyšperkuje už tak silný káder „oceliarov“. Do tréningového procesu sa vrátili aj Zigo s Lunterom, pričom prvý menovaný zatiaľ putuje na hosťovanie do Humenného.

Dukla po dvoch výhrach v jedenástich dueloch odvolala trénera Bokroša a dočasne menované vedenie lavičky hneď dotlačilo mužstvo k výhre 4:1 na ľade majstrovskej Nitry, čo bola pre Trenčín prvá výhra vonku v sezóne. Dukla následne viedla po dvoch tretinách nad lídrom tabuľky zo Sp.N.Vsi 2:0, ale vedúce mužstvo tabuľky spustilo v treťom dejstve uragán a štyrmi gólmi otočilo priebeh zápasu. Trenčín v úvode sezóny zaostáva hneď v niekoľkých dôležitých ukazovateľoch, ale snahu tímu odoprieť nemožno. Dukla teraz trikrát po sebe cestuje von, čo pre tím nebude jednoduché, nakoľko po Košiciach sa Trenčín predstaví v Bratislave a následne v Michalovciach.

Na Košice čaká hokejový víkend, keď po piatkovom súboji s Trenčínom sa „oceliari“ stretnú v nedeľu so Žilinou a mali by začať víťazne. Domáci vyhrajú v riadnom hracom čase a padne viac ako 4,5 gólu.

Výsledok zápasu Stávka na výsledok zápasu v základnej hracej dobe. 1 0 2 viac dátum
1.42 5.20 5.80 +61 25.10. 17:30