1.01
1000

Chelsea - Nottingham

06.10.2024 15:00

Chelsea sa nakopla a o šiestu súťažnú výhru v rade sa pokúsi doma proti kvalitnej obrane Nottinghamu.

Tri ligové výhry v rade, jedna v Ligovom pohári a naposledy aj v Konferenčnej lige ukazujú, že Chelsea má kvalitný a hlavne široký káder. Po šiestom kole PL bola na štvrtom miesta a mala najviac strelených gólov. V ostatnom kole zdolala doma Brighton 4:2, pričom všetky góly vsietil Palmer, ktorý sa stal prvý hráčom, ktorý sa v rámci najvyššej anglickej súťaže presadil štyrikrát v prvom polčase. Rovnakým výsledkom uspela Chelsea aj v Konferenčnej lige proti Gentu a to si tréner Maresca oproti súboju so Seagulls dovolil pretočiť komplet celú základnú zostavu. V prospech domácich hovorí aj dobrý zdravotný stav tímu, keď chýbať by mal v podstate iba James.

Na Stamford Bridge však prichádza výborne brániaci Nottingham, ktorý navyše na tomto štadióne v minulej sezóne vyhral 1:0. Naposledy však Forest zaznamenali prvú ligovú prehru v sezóne, keď prehrali doma s Fulhamom 0:1 a potvrdilo sa tak, že zatiaľ im viac ide vonku, kde získali v troch zápasoch sedem bodov (2-1-0) a lúpili napríklad aj na Anfielde (1:0). Trošku problém je však strieľanie gólov, keď viac ak jeden presný zásah v zápase zaznamenali iba v Brightone (2:2). Na Chelsea sa nepredstaví duo Danilo s Sangare.

Zápasy Chelsea v tejto sezóne sú veľmi atraktívne a padlo v nich najviac a to 22 gólov. Domáci strieľajú veľa gólov už v prvom polčase a ak sa im to podarí aj tentokrát, tak budú mať veľkú šancu brať opäť všetky body. Skúsil by som stávku na polčas/zápas a počet gólov - 1/1 +1,5g.