1.01
1000

PSG - Brest

14.09.2024 21:00

Futbalisti parížskeho SG navnadili svojich divákom v prvom domácom vystúpení poltuctom gólov a aj vlaňajšiemu prekvapeniu z Brestu niečo nabalia.

Obhajcovia majstrovského titulu parádne vstúpili do novej sezóny. Tesne pred začiatkom pritom uhrali iba dve remízy so Sturmom Graz (2:2) aj na trávniku Leipzigu (1:1), ale v troch ligových kolách nedali súperom žiadnu šancu. Na trávniku Le Havre (4:1) sa síce dlhšie trápili, ale tromi gólmi vyrobili jednoznačný výsledok. V domácej premiére nastrieľali Montpellieru (6:0) poltucet a do tretice mali jasne navrch aj na trávniku Lille (3:1). Počas reprezentačnej prestávky sa zranil tvorca hry Vitinha a ku Goncalo Ramosovi aj L. Hernandezovi pribudol aj Zaire Emery.

Hostí po fantastickej vlaňajšej sezóne čaká už najbližší štvrtok premiéra v Lige majstrov proti Sturmu Graz. Začiatok sezóny im však vôbec nevyšiel. Už v príprave neprehrali z piatich duelov iba pri dvoch remízach a v prvých dvoch ligových kolách neuhrali ani bod. Najskôr utŕžili doma debakel s Marseille (1:5) a o týždeň neskôr odchádzali s prázdnymi rukami aj s Lens (0:2). Do tretice si pripomenuli úspešné časy a doma nedali šancu St.Etienne (4:0). Zraníl sa však stredný obranca Le Cadinal a ten bude s Lees Melouom veľkými oslabeniami.

Vo vzájomných zápasoch vyhral PSG 8-krát doma za sebou a svoju sériu prerušil vlani po remíze 2:2, pritom po 1. polčase viedol 2:0. Stávkujúcim radíme vsadiť na jednotku po 1. polčase, prípadne počet gólov PSG +1,5, prípadne na výsledok zápasu a počet gólov 1/+2,5.. Šťastie si môžete nájsť aj v kombináciách v Betbuilderi.