1.01
1000

Monaco - Barcelona

19.09.2024 21:00

Tesne pred štartom ligových súťaži si zahralo francúzske Monaco o Trofej Gampera práve so španielskou Barcelonou a víťazstvo 3:0 sotva zopakuje aj v Lige majstrov.

„Kniežatá“ sa vrátili na výslnie a ukončili posledný ligový ročník hneď za suverénnym Paris SG. Jediným sklamaním tak bolo osemfinálové vyradenie v pohári s Rouenom (1:1) po penaltovom rozstrele. V príprave ich potešil iba triumf s Feyenoordom (3:1) a najmä generálka v spomínanom súboji s Barcelonou (3:0). V prvých štyroch ligových dueloch stratili body iba doma s Lens (1:1), keď inkasovali gól z penalty v 94. minúte. Bol to doteraz jediný gól v ich sieti a tréner Hütter bude mať k dispozícii už aj L. Camaru. Chýbať tak budú iba Diop s brankárom Majeckim.

Barcelončanov doslova !nakopla“ spomínaná blamáž v generálke s Monacom (0:3) a v piatich ligových zápasoch novej sezóny nestratili ani bod. Postupne sa ich výkony viditeľne zlepšujú a po prvých troch tesných víťazstvách deklasovali doma Valladolid (7:0) aj v nedeľu Gironu (4:1) dokonca na jej trávniku. Veľmi zlou správou je zranenie najväčšieho letného úlovku Daniho Olma, ktorý nedohral posledný súboj a nezahrá si minimálne 3 týždne. Okrem neho chýba ďalších  5 hráčov základnej zostavy pre zdravotné problémy.

Vo vzájomných zápasoch sa stretli iba pred mesiacom v spomínanom exhibičnom zápase v Barcelone, ktorá si dá určite väčší pozor. Stávkujúcim radíme vsadiť že Každý z tímov dá gól v rovnakom polčase, prípadne na dvojitú šancu 0-0. Nájsť si môžete aj výhernú kombináciu v obľúbenom Betbuilderi