1.01
1000
Futbal
Typy stávok
Všetko Výsledok zápasu Výsledok zápasu - dvojtip Favorit PLUS: Zápas Postup Dvojitá šanca Výsledok zápasu bez remízy Počet gólov Počet gólov tímu Každý z tímov dá gól Oba tímy dajú gól/počet gólov Výsledok zápasu a počet gólov v zápase Handicap Výsledok 1. polčasu Výsledok 1. polčasu - dvojtip Počet gólov v 1. polčase 1.polčas: oba tímy dajú gól 1.polčas: handicap Presný výsledok Výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu 1.polčas/zápas Polčas/zápas a počet gólov 1.gól/zápas Každý z tímov dá 2 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v rovnakom polčase Spôsob postupu Bude prehrávať, ale.. Udrží čisté konto Vyhrá aspoň jeden polčas Vyhrá oba polčasy Dá gól v oboch polčasoch Zápas/oba tímy dajú gól Ktorý tím dá gól Zápas/1.polčas počet gólov Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov Padne presne gólov v zápase 2.polčas 2.polčas počet gólov 2.polčas: oba tímy dajú gól Nastane skóre v zápase Nenastane skóre v zápase Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 1-15 minúta zápasu 1-30 minúta zápasu 1-60 minúta zápasu 1-75 minúta zápasu 1.gól Polčas s najvyšším počtom gólov Presne gólov Multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 Dvojtip/počet gólov Dvojtip/oba tímy dajú gól
Viac
Menej
Výsledok zápasu 1 0 2 viac dátum
B.Glimt - Jag.Bialystok 3207 2.zápas (1:0)
1.49 4.45 5.70 +86 13.08. 19:00
APOEL Nicosia - Slovan Bratislava 9815 2.zápas (0:2)
2.06 3.40 3.40 +86 13.08. 19:00
Fenerbahce - Lille 12075 2.zápas (1:2)
1.97 3.45 3.55 +86 13.08. 19:00
Twente Enschede - Salzburg 13951 2.zápas (1:2)
2.42 3.30 2.78 +85 13.08. 19:00
PAOK - Malmö FF 1030 2.zápas (2:2)
1.81 3.45 4.25 +86 13.08. 19:30
Ferencváros - Midtjylland 1018 2.zápas (0:2)
2.02 3.35 3.50 +86 13.08. 20:00
Ludogorets Razgrad - FK Karabach 1019 2.zápas (2:1)
2.49 3.35 2.68 +85 13.08. 20:00
FCSB - Sparta Praha 1002 2.zápas (1:1)
3.30 2.98 2.28 +86 13.08. 20:30
St.Gilloise - Slavia Praha 3205 2.zápas (1:3)
2.17 3.30 3.20 +86 13.08. 20:30
Rangers FC - Dyn.Kyjev 12076 2.zápas (1:1)
2.00 3.35 3.60 +86 13.08. 20:45
Typy stávok
Všetko Výsledok zápasu Výsledok zápasu - dvojtip Favorit PLUS: Zápas Postup Dvojitá šanca Výsledok zápasu bez remízy Počet gólov Počet gólov tímu Každý z tímov dá gól Oba tímy dajú gól/počet gólov Výsledok zápasu a počet gólov v zápase Handicap Počet gólov v 1. polčase 1.polčas: oba tímy dajú gól 1.polčas: handicap Presný výsledok Výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu 1.polčas/zápas Polčas/zápas a počet gólov 1.gól/zápas Každý z tímov dá 2 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v rovnakom polčase Bude prehrávať, ale.. Udrží čisté konto Vyhrá aspoň jeden polčas Vyhrá oba polčasy Dá gól v oboch polčasoch Zápas/oba tímy dajú gól Ktorý tím dá gól Zápas/1.polčas počet gólov Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov Padne presne gólov v zápase 2.polčas 2.polčas počet gólov 2.polčas: oba tímy dajú gól Nastane skóre v zápase Nenastane skóre v zápase Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 1-15 minúta zápasu 1-30 minúta zápasu 1-60 minúta zápasu 1-75 minúta zápasu 1.gól Polčas s najvyšším počtom gólov Presne gólov Multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 Dvojtip/počet gólov Dvojtip/oba tímy dajú gól
Viac
Menej
The New Saints - Petrocub 4398 2.zápas (0:1)
2.60 3.25 2.60 +82 13.08. 19:30
Elfsborg - Rijeka 6960 2.zápas (1:1)
2.20 3.10 3.30 +83 15.08. 19:00
Plzeň - Kryvbas Kryvoj Rog 14983 2.zápas (2:1)
1.40 4.40 7.50 +83 15.08. 19:00
Mac.Tel Aviv - FK Panevezys 4402 Szombathely / 2.zápas (2:1)
1.16 7.00 13.50 +83 15.08. 20:30
Typy stávok
Viac
Menej
Ostrava - FC Kodaň 7450 2.zápas (0:1)
3.50 3.40 2.00 +83 15.08. 19:00
Hap.Beer Sheva - Ml.Boleslav 13052 2.zápas (1:1)
2.60 3.05 2.60 +82 15.08. 19:00
AEK Atény - FC Noah 7467 2.zápas (1:3)
1.16 7.00 14.00 +83 15.08. 19:30
Wroclaw - St.Gallen 3247 2.zápas (0:2)
2.70 3.25 2.60 +82 15.08. 20:30
Wisla Krakow - Trnava 7444 2.zápas (1:3)
2.65 3.40 2.44 +82 15.08. 20:30
Hajduk Split - Ružomberok 7462 2.zápas (0:0)
1.33 5.00 8.00 +83 15.08. 21:00
Typy stávok
Všetko Výsledok zápasu Výsledok zápasu - dvojtip Dvojitá šanca Víťaz finále Výsledok zápasu bez remízy Počet gólov Počet gólov tímu Každý z tímov dá gól Oba tímy dajú gól/počet gólov Výsledok zápasu a počet gólov v zápase Handicap Výsledok 1. polčasu Výsledok 1. polčasu - dvojtip Počet gólov v 1. polčase 1.polčas: oba tímy dajú gól 1.polčas: handicap Presný výsledok Multiskóre Výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu 1.polčas/zápas Polčas/zápas a počet gólov 1.gól/zápas Každý z tímov dá 2 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v rovnakom polčase Spôsob postupu Bude prehrávať, ale.. Udrží čisté konto Vyhrá aspoň jeden polčas Vyhrá oba polčasy Dá gól v oboch polčasoch Zápas/oba tímy dajú gól Víťazný náskok Ktorý tím dá gól Zápas/1.polčas počet gólov Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov Padne presne gólov v zápase 2.polčas 2.polčas počet gólov 2.polčas: oba tímy dajú gól 2.polčas: handicap Nastane skóre v zápase Nenastane skóre v zápase Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta Last Minute gól (85:00 a neskôr) 1-15 minúta zápasu 1-30 minúta zápasu 1-60 minúta zápasu 1-75 minúta zápasu Penalta v zápase Červená karta (Červené karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Počet žltých kariet v zápase (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.tím počet žltých kariet v zápase (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.tím počet žltých kariet v zápase (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.polčas počet žltých kariet v zápase (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.tím 1.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.tím 1.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.polčas počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.tím 2.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.tím 2.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Viac žltých kariet v zápase (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Polčas s vyšším počtom žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Počet rohov v zápase 1.tím počet roh.kopov v zápase 2.tím počet roh.kopov v zápase 1.polčas počet rohových kopov 1.tím 1.polčas počet roh.kopov 2.tím 1.polčas počet roh.kopov 2.polčas počet roh.kopov 1.tím 2.polčas počet roh.kopov 2.tím 2.polčas počet roh.kopov Viac roh.kopov v zápase Polčas s vyšším počtom roh.kopov Viac striel na bránu v zápase (vrátane predĺženia) Počet striel na bránu v zápase (vrátane predĺženia) 1.tím počet striel na bránu v zápase (vrátane predĺženia) 2.tím počet striel na bránu v zápase (vrátane predĺženia) Viac striel na bránu v zápase - handicap (vrátane predĺženia) Viac faulov v zápase (vrátane predĺženia) Počet faulov v zápase (vrátane predĺženia) 1.tím počet faulov v zápase (vrátane predĺženia) 2.tím počet faulov v zápase (vrátane predĺženia) Viac faulov v zápase - handicap (vrátane predĺženia) Viac ofsajdov v zápase (vrátane predĺženia) Počet ofsajdov v zápase (vrátane predĺženia) 1.tím počet ofsajdov v zápase (vrátane predĺženia) 2.tím počet ofsajdov v zápase (vrátane predĺženia) Viac ofsajdov v zápase - handicap (vrátane predĺženia) 1.polčas striedanie Padne vlastný gól v zápase 1.tím dá vlastný gól 2.tím dá vlastný gól Dá gól (vrátane predĺženia) Zápas + strelci Ďalšie zápasové kombinácie Bude penaltový rozstrel? Padne hetrik 1.polčas/2.polčas Oba tímy dajú gól 1.gól 1.polčas: 1.gól 2.polčas: 1.gól Polčas s najvyšším počtom gólov Presne gólov Multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 Striedajúci hráč dá gól (vrátane predľženia, hráč nenastúpi v základnej zostave) 1.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól 2.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól Dvojtip/počet gólov Dvojtip/oba tímy dajú gól Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 1.polčase Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 2.polčase 2.polčas: dvojtip/oba tímy dajú gól V oboch polčasoch padne viac ako 1,5 gólu V oboch polčasoch padne menej ako 1,5 gólu 1.polčas: viac rohových kopov 1.rohový kop Posledný rohový kop Polčas/zápas a 1.polčas počet gólov
Viac
Menej
2.45 3.10 3.10 +157 09.08. 18:00
Typy stávok
Všetko Výsledok zápasu Výsledok zápasu - dvojtip Favorit PLUS: Zápas Dvojitá šanca Víťaz finále Víťaz zápasu o 3. miesto Výsledok zápasu bez remízy Počet gólov Počet gólov tímu Každý z tímov dá gól Oba tímy dajú gól/počet gólov Výsledok zápasu a počet gólov v zápase Handicap Výsledok 1. polčasu Výsledok 1. polčasu - dvojtip Počet gólov v 1. polčase 1.polčas: oba tímy dajú gól 1.polčas: handicap Presný výsledok Multiskóre Výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu 1.polčas/zápas Polčas/zápas a počet gólov 1.gól/zápas Každý z tímov dá 2 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v rovnakom polčase Spôsob postupu Bude prehrávať, ale.. Udrží čisté konto Vyhrá aspoň jeden polčas Vyhrá oba polčasy Dá gól v oboch polčasoch Zápas/oba tímy dajú gól Víťazný náskok Ktorý tím dá gól Zápas/1.polčas počet gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov Padne presne gólov v zápase 2.polčas 2.polčas počet gólov 2.polčas: oba tímy dajú gól 2.polčas: handicap Nastane skóre v zápase Nenastane skóre v zápase Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta Last Minute gól (85:00 a neskôr) 1-15 minúta zápasu 1-30 minúta zápasu 1-60 minúta zápasu 1-75 minúta zápasu Penalta v zápase Červená karta (Červené karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Počet rohov v zápase 1.tím počet roh.kopov v zápase 2.tím počet roh.kopov v zápase 1.polčas počet rohových kopov 1.tím 1.polčas počet roh.kopov 2.tím 1.polčas počet roh.kopov 2.polčas počet roh.kopov 1.tím 2.polčas počet roh.kopov 2.tím 2.polčas počet roh.kopov Viac roh.kopov v zápase Polčas s vyšším počtom roh.kopov 1.polčas striedanie Padne vlastný gól v zápase Zápas + strelci Ďalšie zápasové kombinácie Bude penaltový rozstrel? Padne hetrik 1.polčas/2.polčas Oba tímy dajú gól 1.gól 1.polčas: 1.gól 2.polčas: 1.gól Polčas s najvyšším počtom gólov Presne gólov Multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 Striedajúci hráč dá gól (vrátane predľženia, hráč nenastúpi v základnej zostave) 1.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól 2.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól Dvojtip/počet gólov Dvojtip/oba tímy dajú gól Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 1.polčase Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 2.polčase 2.polčas: dvojtip/oba tímy dajú gól V oboch polčasoch padne viac ako 1,5 gólu V oboch polčasoch padne menej ako 1,5 gólu
Typy stávok
Všetko Výsledok zápasu Výsledok zápasu - dvojtip Dvojitá šanca Výsledok zápasu bez remízy Počet gólov Počet gólov tímu Každý z tímov dá gól Oba tímy dajú gól/počet gólov Výsledok zápasu a počet gólov v zápase Handicap Počet gólov v 1. polčase 1.polčas: oba tímy dajú gól 1.polčas: handicap Presný výsledok Výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu 1.polčas/zápas Polčas/zápas a počet gólov 1.gól/zápas Každý z tímov dá 2 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v rovnakom polčase Bude prehrávať, ale.. Udrží čisté konto Vyhrá aspoň jeden polčas Vyhrá oba polčasy Dá gól v oboch polčasoch Zápas/oba tímy dajú gól Ktorý tím dá gól Zápas/1.polčas počet gólov Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov Padne presne gólov v zápase 2.polčas 2.polčas počet gólov 2.polčas: oba tímy dajú gól Nastane skóre v zápase Nenastane skóre v zápase Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 1-15 minúta zápasu 1-30 minúta zápasu 1-60 minúta zápasu 1-75 minúta zápasu 1.gól Polčas s najvyšším počtom gólov Presne gólov Multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 Dvojtip/počet gólov Dvojtip/oba tímy dajú gól
Viac
Menej
2.80 3.15 2.60 +81 06.09. 20:45
1.37 4.60 9.00 +81 09.09. 20:45
Typy stávok
Všetko Výsledok zápasu Výsledok zápasu - dvojtip Favorit PLUS: Zápas Víťaz Dvojitá šanca Výsledok zápasu bez remízy Počet gólov Počet gólov tímu Každý z tímov dá gól Oba tímy dajú gól/počet gólov Výsledok zápasu a počet gólov v zápase Handicap Výsledok 1. polčasu Výsledok 1. polčasu - dvojtip Počet gólov v 1. polčase 1.polčas: oba tímy dajú gól 1.polčas: handicap Presný výsledok Multiskóre Výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu 1.polčas/zápas Polčas/zápas a počet gólov 1.gól/zápas Každý z tímov dá 2 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v rovnakom polčase Bude prehrávať, ale.. Udrží čisté konto Vyhrá aspoň jeden polčas Vyhrá oba polčasy Dá gól v oboch polčasoch Zápas/oba tímy dajú gól Víťazný náskok Ktorý tím dá gól Zápas/1.polčas počet gólov Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov Padne presne gólov v zápase 2.polčas 2.polčas počet gólov 2.polčas: oba tímy dajú gól 2.polčas: handicap Nastane skóre v zápase Nenastane skóre v zápase Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta Last Minute gól (85:00 a neskôr) 1-15 minúta zápasu 1-30 minúta zápasu 1-60 minúta zápasu 1-75 minúta zápasu 1.polčas/2.polčas Oba tímy dajú gól 1.gól 1.polčas: 1.gól 2.polčas: 1.gól Polčas s najvyšším počtom gólov Presne gólov Multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól 2.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól Dvojtip/počet gólov Dvojtip/oba tímy dajú gól Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 1.polčase Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 2.polčase 2.polčas: dvojtip/oba tímy dajú gól V oboch polčasoch padne viac ako 1,5 gólu V oboch polčasoch padne menej ako 1,5 gólu Polčas/zápas a 1.polčas počet gólov
Viac
Menej
Real Madrid - Atalanta 6270 Varšava
1.58 4.40 5.40 +104 14.08. 21:00
Typy stávok
Všetko Výsledok zápasu Výsledok zápasu - dvojtip Favorit PLUS: Zápas Dvojitá šanca Výsledok zápasu bez remízy Počet gólov Počet gólov tímu Každý z tímov dá gól Oba tímy dajú gól/počet gólov Výsledok zápasu a počet gólov v zápase Handicap Výsledok 1. polčasu Výsledok 1. polčasu - dvojtip Počet gólov v 1. polčase počet gólov tímu 1.polčas: oba tímy dajú gól 1.polčas: handicap Presný výsledok Multiskóre Výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu 1.polčas/zápas Polčas/zápas a počet gólov 1.gól/zápas Každý z tímov dá 2 a viac gólov Každý z tímov dá 3 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v rovnakom polčase udrží čisté konto Udrží čisté konto Vyhrá aspoň jeden polčas Vyhrá oba polčasy Dá gól v oboch polčasoch Zápas/oba tímy dajú gól Ktorý tím dá gól Zápas/1.polčas počet gólov Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov Padne presne gólov v zápase 2.polčas 2.polčas počet gólov 2.polčas: oba tímy dajú gól 2.polčas: handicap Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 1-15 minúta zápasu 1-30 minúta zápasu 1.polčas/2.polčas Oba tímy dajú gól 1.gól 1.polčas: 1.gól 2.polčas: 1.gól Polčas s najvyšším počtom gólov presne gólov Presne gólov Multigóly multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól Dvojtip/počet gólov Dvojtip/oba tímy dajú gól Súčet gólov