1.01
1000
Futbal
Typy stávok
Všetko Výsledok zápasu Výsledok zápasu - dvojtip Favorit PLUS: Zápas Postup Dvojitá šanca Výsledok zápasu bez remízy Počet gólov Počet gólov tímu Každý z tímov dá gól Oba tímy dajú gól/počet gólov Výsledok zápasu a počet gólov v zápase Handicap Výsledok 1. polčasu 2.polčas: handicap Výsledok 1. polčasu - dvojtip Počet gólov v 1. polčase 1.polčas: oba tímy dajú gól 1.polčas: handicap Presný výsledok Multiskóre Výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu 1.polčas/zápas Polčas/zápas a počet gólov 1.gól/zápas Každý z tímov dá 2 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v rovnakom polčase Spôsob postupu Bude prehrávať, ale.. Udrží čisté konto Vyhrá aspoň jeden polčas Vyhrá oba polčasy Dá gól v oboch polčasoch Zápas/oba tímy dajú gól Víťazný náskok Ktorý tím dá gól Zápas/1.polčas počet gólov Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov Padne presne gólov v zápase 2.polčas 2.polčas počet gólov 2.polčas: oba tímy dajú gól Nastane skóre v zápase Nenastane skóre v zápase Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta Last Minute gól (85:00 a neskôr) 1-15 minúta zápasu 1-30 minúta zápasu 1-60 minúta zápasu 1-75 minúta zápasu Penalta v zápase Červená karta (Červené karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Počet žltých kariet v zápase (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.tím počet žltých kariet v zápase (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.tím počet žltých kariet v zápase (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.polčas počet žltých kariet v zápase (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.tím 1.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.tím 1.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.polčas počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.tím 2.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.tím 2.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Viac žltých kariet v zápase (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Polčas s vyšším počtom žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Počet rohov v zápase 1.tím počet roh.kopov v zápase 2.tím počet roh.kopov v zápase 1.polčas počet rohových kopov 1.tím 1.polčas počet roh.kopov 2.tím 1.polčas počet roh.kopov 2.polčas počet roh.kopov 1.tím 2.polčas počet roh.kopov 2.tím 2.polčas počet roh.kopov Viac roh.kopov v zápase Polčas s vyšším počtom roh.kopov 1.polčas striedanie Padne vlastný gól v zápase 1.tím dá vlastný gól 2.tím dá vlastný gól Dá gól (vrátane predĺženia) Zápas + strelci Ďalšie zápasové kombinácie Bude penaltový rozstrel? 1.polčas/2.polčas Oba tímy dajú gól 1.gól 1.polčas: 1.gól 2.polčas: 1.gól Polčas s najvyšším počtom gólov Presne gólov Multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól 2.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól Dvojtip/počet gólov Dvojtip/oba tímy dajú gól Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 1.polčase Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 2.polčase 2.polčas: dvojtip/oba tímy dajú gól V oboch polčasoch padne viac ako gólu V oboch polčasoch padne menej ako gólu 1.rohový kop Posledný rohový kop Polčas/zápas a 1.polčas počet gólov
Viac
Menej
Typy stávok
Všetko Výsledok zápasu Výsledok zápasu - dvojtip Favorit PLUS: Zápas Postup Dvojitá šanca Výsledok zápasu bez remízy Počet gólov Počet gólov tímu počet gólov tímu Každý z tímov dá gól Oba tímy dajú gól/počet gólov Výsledok zápasu a počet gólov v zápase Handicap Výsledok 1. polčasu Výsledok 1. polčasu - dvojtip Počet gólov v 1. polčase 1.polčas: oba tímy dajú gól 1.polčas: handicap Presný výsledok Multiskóre Výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu 1.polčas/zápas Polčas/zápas a počet gólov 1.gól/zápas Každý z tímov dá 2 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v rovnakom polčase Spôsob postupu Bude prehrávať, ale.. Udrží čisté konto udrží čisté konto Vyhrá aspoň jeden polčas vyhrá aspoň jeden polčas Vyhrá oba polčasy vyhrá oba polčasy Dá gól v oboch polčasoch dá gól v oboch polčasoch Zápas/oba tímy dajú gól Víťazný náskok Ktorý tím dá gól Zápas/1.polčas počet gólov Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov Padne presne gólov v zápase 2.polčas 2.polčas počet gólov 2.polčas: oba tímy dajú gól 2.polčas: handicap Nastane skóre v zápase Nenastane skóre v zápase Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta Last Minute gól (85:00 a neskôr) 1-15 minúta zápasu 1-30 minúta zápasu 1-60 minúta zápasu 1-75 minúta zápasu Penalta v zápase Červená karta (Červené karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.polčas striedanie Padne vlastný gól v zápase 1.tím dá vlastný gól 2.tím dá vlastný gól Bude penaltový rozstrel? 1.polčas/2.polčas Oba tímy dajú gól 1.gól 1.polčas: 1.gól 2.polčas: 1.gól Polčas s najvyšším počtom gólov Presne gólov presne gólov Multigóly multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól 2.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól Dvojtip/počet gólov Dvojtip/oba tímy dajú gól Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 1.polčase Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 2.polčase 2.polčas: dvojtip/oba tímy dajú gól V oboch polčasoch padne viac ako gólu V oboch polčasoch padne menej ako gólu Polčas/zápas a 1.polčas počet gólov
Viac
Menej
Výsledok zápasu 1 0 2 viac dátum
Petrocub - Ludogorets Razgrad 1109 2.zápas (0:4)
4.20 3.65 1.83 +103 29.08. 19:00
Elfsborg - Molde 1967 2.zápas (1:0)
2.32 3.65 2.80 +105 29.08. 19:00
APOEL Nicosia - Rigas FS 1983 2.zápas (1:2)
1.56 4.00 5.80 +105 29.08. 19:00
Anderlecht - Din.Minsk 1990 2.zápas (1:0)
5.20 4.00 1.61 +104 29.08. 21:00
Borac Banja Luka - Ferencváros 2045 2.zápas (0:0)
5.80 3.55 1.65 +106 29.08. 21:00
Bačka Topola - Mac.Tel Aviv 5436 2.zápas (0:3)
3.40 3.65 2.03 +106 29.08. 21:00
Rapid - SC Braga 6609 2.zápas (1:2)
2.80 3.55 2.39 +105 29.08. 21:00
Typy stávok
Všetko Výsledok zápasu Výsledok zápasu - dvojtip Favorit PLUS: Zápas Postup Dvojitá šanca Výsledok zápasu bez remízy Počet gólov Počet gólov tímu Každý z tímov dá gól Oba tímy dajú gól/počet gólov Výsledok zápasu a počet gólov v zápase Handicap Výsledok 1. polčasu Výsledok 1. polčasu - dvojtip Počet gólov v 1. polčase 1.polčas: oba tímy dajú gól 1.polčas: handicap Presný výsledok Multiskóre Výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu 1.polčas/zápas Polčas/zápas a počet gólov 1.gól/zápas Každý z tímov dá 2 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v rovnakom polčase Spôsob postupu Bude prehrávať, ale.. Udrží čisté konto Vyhrá aspoň jeden polčas Vyhrá oba polčasy Dá gól v oboch polčasoch Zápas/oba tímy dajú gól Víťazný náskok Ktorý tím dá gól Zápas/1.polčas počet gólov Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov Padne presne gólov v zápase 2.polčas 2.polčas počet gólov 2.polčas: oba tímy dajú gól 2.polčas: handicap Nastane skóre v zápase Nenastane skóre v zápase Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta Last Minute gól (85:00 a neskôr) 1-15 minúta zápasu 1-30 minúta zápasu 1-60 minúta zápasu 1-75 minúta zápasu Penalta v zápase Padne vlastný gól v zápase Bude penaltový rozstrel? 1.polčas/2.polčas Oba tímy dajú gól 1.gól 1.polčas: 1.gól 2.polčas: 1.gól Polčas s najvyšším počtom gólov Presne gólov Multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól 2.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól Dvojtip/počet gólov Dvojtip/oba tímy dajú gól Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 1.polčase Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 2.polčase 2.polčas: dvojtip/oba tímy dajú gól V oboch polčasoch padne viac ako gólu V oboch polčasoch padne menej ako gólu Polčas/zápas a 1.polčas počet gólov
Viac
Menej
Gent - Part.Beograd 2363 2.zápas (1:0)
1.50 4.60 6.20 +105 28.08. 18:00
Istanbul Basaksehir - St.Patricks 12120 2.zápas (0:0)
1.31 5.80 8.60 +105 28.08. 18:00
FC Astana - SK Brann 1284 2.zápas (0:2)
3.60 3.90 1.95 +105 29.08. 16:00
Zira - Omonia Nic. 6613 2.zápas (0:6)
2.80 3.80 2.32 +101 29.08. 18:00
HJK Helsinki - KI Klaksvik 12114 2.zápas (2:2)
2.55 3.45 2.65 +108 29.08. 19:00
Trabzonspor - St.Gallen 12121 2.zápas (0:0)
1.68 4.10 4.50 +104 29.08. 19:00
The New Saints - FK Panevezys 6604 2.zápas (3:0)
1.50 4.30 6.20 +102 29.08. 19:30
UE Santa Coloma - Vikingur Reyk. 1377 2.zápas (0:5)
5.20 4.30 1.58 +102 29.08. 20:00
Drita - Legia W. 1378 2.zápas (0:2)
4.80 3.75 1.71 +109 29.08. 20:00
Kilmarnock - FC Kodaň 2867 2.zápas (0:2)
4.60 3.90 1.70 +105 29.08. 20:00
Panathinaikos - Lens 6614 2.zápas (1:2)
3.10 3.50 2.23 +105 29.08. 20:00
HSK Zrinjski Mostar - Vitoria Guimarares 12122 2.zápas (0:3)
3.55 3.55 2.01 +104 29.08. 20:00
Cercle Brugge - Wisla Krakow 12124 2.zápas (6:1)
1.35 5.40 7.40 +106 29.08. 20:00
NK Celje - Pjunik Jerevan 12117 2.zápas (0:1)
1.66 3.75 5.20 +104 29.08. 20:15
Maribor - Djurgarden 12118 2.zápas (0:1)
1.65 3.70 5.40 +105 29.08. 21:00
Puskás Akadémia - Fiorentina 12119 2.zápas (3:3)
5.80 4.40 1.51 +109 29.08. 21:00
Betis - Kryvbas Kryvoj Rog 12123 2.zápas (2:0)
1.16 7.40 16.00 +107 29.08. 21:00
Typy stávok
Všetko Výsledok zápasu Výsledok zápasu - dvojtip Favorit PLUS: Zápas Dvojitá šanca Výsledok zápasu bez remízy Počet gólov Počet gólov tímu Každý z tímov dá gól Oba tímy dajú gól/počet gólov Výsledok zápasu a počet gólov v zápase Handicap Počet gólov v 1. polčase 1.polčas: oba tímy dajú gól 1.polčas: handicap Presný výsledok Výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu 1.polčas/zápas Polčas/zápas a počet gólov 1.gól/zápas Každý z tímov dá 2 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v rovnakom polčase Bude prehrávať, ale.. Udrží čisté konto Vyhrá aspoň jeden polčas Vyhrá oba polčasy Dá gól v oboch polčasoch Zápas/oba tímy dajú gól Ktorý tím dá gól Zápas/1.polčas počet gólov Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov Padne presne gólov v zápase 2.polčas 2.polčas počet gólov 2.polčas: oba tímy dajú gól Nastane skóre v zápase Nenastane skóre v zápase Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 1-15 minúta zápasu 1-30 minúta zápasu 1-60 minúta zápasu 1-75 minúta zápasu 1.gól Polčas s najvyšším počtom gólov Presne gólov Multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 Dvojtip/počet gólov Dvojtip/oba tímy dajú gól
Viac
Menej
8.20 4.90 1.33 +17 05.09. 15:00
Typy stávok
Všetko Výsledok zápasu Výsledok zápasu - dvojtip Favorit PLUS: Zápas Dvojitá šanca Výsledok zápasu bez remízy Počet gólov Počet gólov tímu Každý z tímov dá gól Oba tímy dajú gól/počet gólov Výsledok zápasu a počet gólov v zápase Handicap Výsledok 1. polčasu Výsledok 1. polčasu - dvojtip Počet gólov v 1. polčase 1.polčas: oba tímy dajú gól 1.polčas: handicap Presný výsledok Multiskóre Výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu 1.polčas/zápas Polčas/zápas a počet gólov 1.gól/zápas Každý z tímov dá 2 a viac gólov Každý z tímov dá 3 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v rovnakom polčase udrží čisté konto Udrží čisté konto vyhrá aspoň jeden polčas Vyhrá aspoň jeden polčas vyhrá oba polčasy Vyhrá oba polčasy dá gól v oboch polčasoch Dá gól v oboch polčasoch Zápas/oba tímy dajú gól Ktorý tím dá gól Zápas/1.polčas počet gólov Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov Padne presne gólov v zápase 2.polčas 2.polčas počet gólov 2.polčas: oba tímy dajú gól 2.polčas: handicap Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 1-15 minúta zápasu 1-30 minúta zápasu 1.gól 1.polčas: 1.gól 2.polčas: 1.gól Polčas s najvyšším počtom gólov presne gólov Presne gólov Multigóly multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 Dvojtip/počet gólov Dvojtip/oba tímy dajú gól Súčet gólov
Typy stávok
Všetko Výsledok zápasu Výsledok zápasu - dvojtip Favorit PLUS: Zápas Dvojitá šanca Výsledok zápasu bez remízy Počet gólov počet gólov tímu Počet gólov tímu Každý z tímov dá gól Oba tímy dajú gól/počet gólov Výsledok zápasu a počet gólov v zápase Handicap Výsledok 1. polčasu Výsledok 1. polčasu - dvojtip Počet gólov v 1. polčase 1.polčas: oba tímy dajú gól 1.polčas: handicap Presný výsledok Multiskóre Výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu 1.polčas/zápas Polčas/zápas a počet gólov 1.gól/zápas Každý z tímov dá 2 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v rovnakom polčase Bude prehrávať, ale.. Udrží čisté konto udrží čisté konto Vyhrá aspoň jeden polčas vyhrá aspoň jeden polčas vyhrá oba polčasy Vyhrá oba polčasy Dá gól v oboch polčasoch dá gól v oboch polčasoch Zápas/oba tímy dajú gól Víťazný náskok Ktorý tím dá gól Zápas/1.polčas počet gólov Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov Padne presne gólov v zápase 2.polčas 2.polčas počet gólov 2.polčas: oba tímy dajú gól Nastane skóre v zápase Nenastane skóre v zápase Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 1-15 minúta zápasu 1-30 minúta zápasu 1-60 minúta zápasu 1-75 minúta zápasu Penalta v zápase 1.polčas/2.polčas Oba tímy dajú gól 1.gól Polčas s najvyšším počtom gólov presne gólov Presne gólov Multigóly multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól 2.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól Dvojtip/počet gólov Dvojtip/oba tímy dajú gól Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 1.polčase Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 2.polčase 2.polčas: dvojtip/oba tímy dajú gól V oboch polčasoch padne viac ako gólu V oboch polčasoch padne menej ako gólu Polčas/zápas a 1.polčas počet gólov
Viac
Menej
2024/2025
Celkové umiestnenie stávka na celkové umiestnenie v súťaži V 1-4 1-6 1-10 zostup viac dátum
Typy stávok
Všetko Výsledok zápasu Výsledok zápasu - dvojtip Favorit PLUS: Zápas Postup Dvojitá šanca Výsledok zápasu bez remízy Počet gólov Počet gólov tímu počet gólov tímu Každý z tímov dá gól Oba tímy dajú gól/počet gólov Výsledok zápasu a počet gólov v zápase Handicap Výsledok 1. polčasu Výsledok 1. polčasu - dvojtip Počet gólov v 1. polčase 1.polčas: oba tímy dajú gól Presný výsledok Výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu Polčas/zápas a počet gólov 1.gól/zápas Každý z tímov dá 2 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v rovnakom polčase udrží čisté konto Udrží čisté konto vyhrá aspoň jeden polčas Vyhrá aspoň jeden polčas vyhrá oba polčasy Vyhrá oba polčasy dá gól v oboch polčasoch Dá gól v oboch polčasoch Zápas/oba tímy dajú gól Ktorý tím dá gól 2.polčas 2.polčas počet gólov 2.polčas: oba tímy dajú gól Zápas + strelci Ďalšie zápasové kombinácie 1.gól 1.polčas: 1.gól 2.polčas: 1.gól Polčas s najvyšším počtom gólov Presne gólov Multigóly multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok 1.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól V oboch polčasoch padne viac ako gólu V oboch polčasoch padne menej ako gólu Viac rohových kopov Počet rohový kopov v zápase Rozmedzie rohových kopov Handicap rohové kopy Crystal Palace rozmedzie rohových kopov Brighton rozmedzie rohových kopov Everton rozmedzie rohových kopov Leicester rozmedzie rohových kopov Norwich rozmedzie rohových kopov Crawley rozmedzie rohových kopov Doncaster rozmedzie rohových kopov Tranmere rozmedzie rohových kopov 1.polčas: viac rohových kopov 1.polčas: počet rohových kopov 1.polčas: rozmedzie rohových kopov 1.polčas: Crystal Palace presný počet rohov 1.polčas: Brighton presný počet rohov 1.polčas: Everton presný počet rohov 1.polčas: Leicester presný počet rohov 1.polčas: Norwich presný počet rohov 1.polčas: Crawley presný počet rohov 1.polčas: Doncaster presný počet rohov 1.polčas: Tranmere presný počet rohov 1.rohový kop Posledný rohový kop