1.01
1000

Barcelona SC - Sao Paulo SP

26.04.2024 02:00

V 3. kole skupinovej fázy Copy Libertadores sa bude hrať dôležitý súboj v najväčšom ekvádorskom meste Guayaquil, kde privíta Barcelona SC brazílske Sao Paulo.

Domáci si už vlani zahrali prestížnu Copu Libertadores, ale v skupine uhrali iba 4 body a boli radi, že mohli ísť do vyraďovacích bojov aspoň v Cope Sudamericana. Túto sezónu vstúpili do skupinovej fázy dvomi remízami. Prvú uhrali v Čile s Cobresalom (1:1), kde im však víťazstvo vyfúkol pokutový kop v nadstavenom čase. V 2. kole sa to zopakovalo s argentínskym Talleres Cordoba (2:2) a „katom“ bola tentoraz až 96. minúta. Do tretice sa pokúsia konečne bodovať naplno.

Hostia si už dve sezóny nezahrali v najcennejšej klubovej súťaži v Južnej Amerike. Nepodarilo sa im to v nabitej brazílskej lige ani do tretice, ale účasť si zabezpečili víťazstvom v Brazílskom pohári. Do ďalšej ligovej sezóny nevstúpili opäť dobre a hneď si pripísali 2 prehry. Do tretice uspeli posledný víkend aspoň na trávniku Goianense (3:0) a do Ekvádoru cestujú v lepšej nálade. V skupine CL majú 3 body za domáce víťazstvo s Cobresalom (2:0), ale v 1. kole neuspeli na pôde argentínskeho Talleres (1:2). Do zostavy by sa mohol vrátiť opäť aj hviezdny Kolumbijčan James Rodriguez.

Vo vzájomných zápasoch sa stretli už dvakrát v Cope Libertadores a naposledy pred 32-mi rokmi a v oboch dueloch sa tešili domáce tímy. Prehru si však Sao Paulo nemôže dovoliť a stávkujúcim radíme vsadiť, že vyhrá aspoň 1 polčas, prípadne na počet rohových kopov +8,5. V ponuke je samozrejme aj obľúbený Betbuilder.